X
تبلیغات
زولا

دوستان: درد دلها و پوزشها و گله ها

سه‌شنبه 9 دی‌ماه سال 1382 ساعت 04:41 ق.ظ
سلام
امروز دلم می خواهد خیلی حرفها بزنم اما نمی تونم در واقع نمی دونم چطوری از کجا بگم فکر کنم باید به سبک مجید شماره بندی کنم:

۱) دلم برای یکی از دوستام تنگ شده خیلی خیلی خیلی.واقعا بی معرفته حتی یک زنگ هم نمی زنه ۲-۳ روزه پیش بهش زنگ زدم خیلی سرد باهام حرف زد نمی دونم چرا. احساس کردم خیلی مزاحمش شدم  دلم می خواهد کلی باهاش حرف بزنم مثل قدیمها شعر بخونیم و تحلیل کنیم روزگار خوبی بود هنوز وقتی یاد اون روزها می افتم ناخودآگاه لبخند میزنم. 

 ۳) یکی دیگه از دوستام هم یکمی برام نگرانه. فکر می کنه که ممکنه شرایط روحی من خوب نباشه و فکر می کنه که شرایط روحیم ممکنه بدتر هم بشه. نمی دونم هم خوشحالم که برام نگرانه هم ناراحتم که خودش نگرانه. خیلی دوسش دارم خیلی دوست خوبیه اما بعضی وقتها حسابی ضدحال میشه و اشک من رو در می یاره.

۲) یکی از دوستای خوبم هم از دستم ناراحته. راستش تقصیره خودمه بهش گفتم که می رم می بینمش و بدقولی کردم اما تقصیره من نبود تقصیره استادم بود که ۲ ساعت من رو نگه داشت. خوب ببخشید دیگه عصبانی نباش

۵) یک دوست دیگه ۲ هفته پیش اومد خداحافظی. رفت نمیدونم کجا رفت اما احساس کردم چشمای نمناکش دلم رو شکست.دوست خوبی بود دلم براش تنگ می شه.

۶) یکی دیگه از دوستام دلش شکسته می گه بدجوری دلش شکسته. کلی غصه خوردم کلی فکر کردم بلکه راهی پیدا کنم و بهش کمک کنم اما هیچ راهی به فکرم نرسید فقط می تونم بهش بگم امیدوارم اونقدر اتفاق خوب خوب براش پیش بیاد که همه خاطره های بدش رو فراموش کنه.

۷) و اما خودم ...... خودم رو ببخشید از اینهمه ناراحتی که برای همتون درست کردم از اینهمه نگرانی و دلواپسیها که براتون درست کردم شرمنده ام. می دونم شما دوستان خوب خوب من از من دلگیر هستین. فقط می تونم بگم ببخشید.

پایدار و موفق باشید.


نظرات (7)
سه‌شنبه 9 دی‌ماه سال 1382 ساعت 08:20 ق.ظ
سلام
در مورد ۱ آرزو میکنم که اون چیزی که میخوای زود زود پیش بیاد........
امیدوارم اون روز امروز باشه
روز خوبی داشته باشی!
امتیاز: 0 0
سه‌شنبه 9 دی‌ماه سال 1382 ساعت 09:12 ق.ظ
من هم یه دوست دارم که هر وقت زنگ می زنه یه کاری برام پیش میاد که مجبور میشم زود خداحافظی کنم. ازش معذرت می خوام. مطمئنم که اون خودش این پیام رو می خونه...
امتیاز: 0 0
سه‌شنبه 9 دی‌ماه سال 1382 ساعت 11:54 ق.ظ
دوست دوست دوست...رفتگان از پی مصیبت: مصیبتی بنام زندگی...هه! چه بیهوده ایم ما!
امتیاز: 0 0
سه‌شنبه 9 دی‌ماه سال 1382 ساعت 05:13 ب.ظ
در مورد اول باید بهت بگم من همین حال را دارم و حال بدی است و چه حال بدی است .منم مدت ها است منتظر یکی از دوستانم هستم که به شدت از نظر روحی بهش وابسته ام اما ازش خبری نیست و امان از غاین برخورد های سرد و نگاه منتظر به تلفن .امیدوارم انتظارت زودتر به سر بیاید ...البته تا یادم نرفته بگم که خیلی بی معرفتی ..
امتیاز: 0 0
سه‌شنبه 9 دی‌ماه سال 1382 ساعت 07:58 ب.ظ
سلام
|:
نمیدونم چی بگم!!!!!!!!!!!!!!!
امتیاز: 0 0
سه‌شنبه 9 دی‌ماه سال 1382 ساعت 11:56 ب.ظ
من هنوز سکوتم برده!
امتیاز: 0 0
چهارشنبه 10 دی‌ماه سال 1382 ساعت 12:58 ب.ظ
بابا تو چقدر دوست داشتی ما نمی دونستیم .
می تینم که با همشون هم مشکل داری ؛ هر هر !!!
خوش بحال شماره ۱ ؛ ما همگی دنبال کسی هستیم و اونا دنبال یکی دیگه که اونهم خودش دنبال سومی و...... !‌!
این زنجیر بالاخره شکسته می شه اما کی میشکونه و چطور اون مهمه . ولی یه چیزی رو مطمئنم اونم اینکه نفر قبل از شکننده این زنجیر حالی می بره :))
امتیاز: 0 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد